Nyílt nap Iskolánk alsó- és középtagozatán (1-8. osztály) 2019. január 23.-án

Kedves Látogatók!

Az online jelentkezési rendszer megnyílt!

Ha még nincs, a jelentkezéshez szüksége lesz regisztrációra!

Az iskolánk kitárja kapuit: az első osztály iránt érdeklődő családok felnőtt tagjai részt vehetnek egy szokásos iskolai tanítási napon, melyet regisztrációval erősíthetnek meg az alábbi óralátogatási lehetőségek szerint:

Főoktátás:  8:00 – 10:00, érkezés 7:45-re
10:00 – 10:30-ig SZÜNET
1. szakóra: 10:30 – 11:15
11:15 – 11:30 SZÜNET
2. szakóra: 11:30 – 12:15
12:15 – 12:30: SZÜNET, majd BESZÉLGETÉS

Helyszín: Kossuth L. u. 7. szám alatti iskolaépület

1. osztály: Főoktatás: Számolás epocha; Pásztor Ágota osztálytanító; 6 fő
1. osztály: 1. szakóra: Angol; Drozdik Dolli; 6 fő
1. osztály: 2. szakóra: Szabadvallás; Pásztor Ágota; 6 fő

2. osztály: Főoktatás: Írás, olvasás epocha; Hajasné Katalin osztálytanító; 6 fő
2. osztály: 1. szakóra: Francia; Leé Dia; 6 fő
2. osztály: 2. szakóra: Szabadvallás; Küronya Jenő; 5 fő

3. osztály: Főoktatás: Számolás epocha; Dorcsák Diána osztálytanító; 5 fő
3. osztály: 1. szakóra: Kézimunka; 5 fő
3. osztály: 2. szakóra: Angol; Drozdik Dolli; 5 fő (Új lehetőség!)

4. osztály: Főoktatás; Északi mitológia; Fébertné Szilvia osztálytanító; 10 fő
4. osztály: 1. szakóra: Formarajz; 10 fő
4. osztály: 2. szakóra: Angol; Schiszler Renáta; 6 fő

Helyszín: Kossuth L. u. 22. szám alatti Kisépület

5. osztály: Főoktatás: Szabad kézi geometria; Simon Katalin osztálytanító; 3 fő (Betegség miatt elmarad!)
5. osztály: 1. szakóra: Gyakorló; 5 fő

Helyszín: Kossuth L. u. 24. szám alatti Pajta Szálló épület földszinti terem

6. osztály: Főoktatás: Ásványtan; Györe Virág osztálytanító; 10 fő
6. osztály: 1-2. szakóra: bontott csoportok: Kézimunka; 10 fő
6. osztály: 1-2. szakóra: bontott csoportok: Fafaragás; 4 fő

Helyszín: Kossuth L. u. 24. szám alatti Kisépület

7. osztály: Főoktatás: Magyar történelem; Tóth Marianna osztálytanító; 4 fő
7. osztály: 1. szakóra: Zárt
7. osztály: 2. szakóra: Anyanyelv gyakorló; 4 fő

Helyszín: Kossuth L. u. 24. szám alatti Pajta Szálló épület földszinti terem

8. osztály: Főoktatás: Fizika epocha; Molnár Ákos; 4 fő
8. osztály: 1. szakóra: Francia; Tombor Judit; 4 fő

Beszélgetés:
12:15-től BESZÉLGETÉS – Helyszín: Kossuth L. u. 7. szám alatti Kisépület 3. osztályos terem

Gyakorlati kérések:

Parkolás: a Kossuth L. u. 7. szám előtti murvás parkolóban vagy az Orvosi rendelő előtti parkolóban.

Kérjük a vendégeket, hogy időben érkezzenek, legalább 15 perccel az órák előtt, hogy ne zavarják az oktatást!

A programmal kapcsolatos információk az iroda@feherlofiawaldorf.hu címen vagy a +36 88/265-540-es számon.

Vélemény, hozzászólás?